Internetpagina's van Johan Trommel

 
 

Wedstrijden KS Cuprum Lubin 2014-2015

top of page 

 

COMPETITIE
  tegenstander   thuis uit uitslag
  Asseco Resovia Reszów 6 oktober   1 - 3
  7 december 2 - 3
  PGE Skra Belchatów  10 oktober   0 - 3
  13 december 3 - 2
  Zaksa Kedzierzyn Kozle zaksa   15 oktober 2 - 3
20 december   3 - 0
  Indykpol AZS Olsztyn  18 oktober   3 - 1
  28 december 0 - 3
  AZS Politechnika Warszawska   22 oktober 3 - 1
3 januari   3 - 0
  Cerrad Czarni Radom  25 oktober   3 - 1
  10 januari  1 - 3 
  Effector Kielce   29 oktober 3 - 2
19 januari   3 - 1
  Transfer Bydgoszcz 8 november   2 - 3
  24 januari 3 - 1
  LOTOS Trefl Gdansk   12 november 0 - 3
31 januari   1 - 3
  AZS Czestochowa 15 november   3 - 1
  4 februari 1 - 3
  BBTS Bielsko-Biala   22 november 3 - 0
7 februari   3 - 0
  MKS Banimex Bedzin   26 november 1 - 3
14 februari   3 - 2
  Jastrzebski Wegiel 30 november   1 - 3
  21 februari 2 - 3

EINDSTAND REGULIERE COMPETITIE
  Team Punten Wedstrijden Sets
gespeeld gewonnen verloren gewonnen verloren
1 Asseco Resovia Rzeszów 67 26 22 4 72 26
2 PGE Skra Bełchatów 64 26 22 4 70 22
3 LOTOS Trefl Gdańsk 54 26 19 7 64 39
4 JASTRZĘBSKI WĘGIEL 52 26 18 8 62 39
5 Cuprum Lubin 50 26 17 9 62 42
6 Transfer Bydgoszcz 50 26 16 10 58 42
7 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 45 26 15 11 53 41
8 Cerrad Czarni Radom 34 26 10 16 45 52
9 AZS Politechnika Warszawska 32 26 11 15 44 58
10 Indykpol AZS Olsztyn 23 26 8 18 36 63
11 BBTS Bielsko-Biała 22 26 8 18 33 63
12 Effector Kielce 19 26 7 19 31 67
13 AZS Częstochowa 18 26 5 21 30 65
14 MKS BANIMEX BĘDZIN 16 26 4 22 29 70
 
Play offs
  Tegenstander   thuis uit uitslag

  JASTRZĘBSKI WĘGIEL

ronde 1: plaats 4-5  

25 februari   3 - 0
  28 februari 3 - 1
  1 maart 3 - 2
         

  Effector Kielce

ronde 2: plaats 5-12  

  6 maart 3 - 2
13 maart   3 - 0
         

  ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

ronde 3: plaats 5-8  

20 maart   1 - 3
  1 april 3 - 0

  AZS Politechnika Warszawska

ronde 4: plaats 7-8  

  11 april 1 - 3
17 april   3 - 1
Eindklassering: 7e plaats
         
Bekertoernooi
     
  Slepsk Suwalki - Lubin 1/8 finale   23 december 2 - 3
  PGE Skra Belchatów  - Lubin 1/4 finale   7 januari 3 - 1